Darbo informacija

Atsisiųsti darbą Paklausti

Nuotaika. Šlapios akvarelės technika. Pamokos planas

9.9 (5 atsiliepimai)

Detali informacija

Kategorija: Dailė , Pamokų planai
Lygis: Mokyklinis
Failo tipas: DOCX failas
Apimtis: 4 psl., (1014 ž.)
Vertinimas:
9.9 (5 atsiliepimai)
Šaltiniai: Yra

Ištrauka

Nuotaika. Šlapios akvarelės technika
PAMOKOS PLANAS
Pamokos pavadinimas: „Nuotaika. Šlapios akvarelės technika“
Trumpa klasės charakteristika: Moksleivių amžius 8-14metų, vaikų dienos centras.

Pamokos tikslai:
Pažintiniai: sužinoti apie šlapios akvarelės atlikimo techniką;
Lavinamieji: lavinti mokinių kūrybiškumą, liejant laisvas kompozicijas;
Auklėjamieji: dirbti tvarkingai, laikytis drausmės, gerbti kitų darbą.
Uždaviniai:
Papasakoti apie akvarelės techniką;
Rodyti vaizdinę medžiagą;
Atlikti praktinę užduotį pamokos tema.
Pamokos tipas. Kūrybinė naujos medžiagos teikimo pamoka.
Kūrybinės pamokos tikslas – padėti mokiniams suprasti pamokos dalyką, suprastą medžiagą
perdirbti bei kurti naują.
Pamokos tikslo paaiškinimas.
Kūrybinio sumanymo, jo realizavimo galimybių metodo ir būdų teorinis aiškinimas.
Meninės, techninės kūrybos analizė.

Savarankiškas mokinių kūrybinės užduoties sumanymas ir jo realizavimo planavimas, 
bandymas.
Pasirinktos kūrybinės užduoties sumanymas ir jo realizavimo planavimas, bandymas.
Pasirinktos kūrybinės užduoties vykdymas per pamoką.
Kūrybinės užduoties vykdymo dalinis aptarimas ir užbaigimo arba tobulinimo numatymas.
Mokymo ir mokymosi metodai. Pamokos pradžioje naudosiu informacinius metodus – pasakojimą
ir demonstravimą. Tai suteiks informacijos apie pamokos temą. Pamokos viduryje panaudosiu
praktinius metodus skatindama mokinius stebėti vaizdinę medžiagą. Mokiniai kūrybiškai taikys
gautą informaciją.
Mokymosi metodai gali būti šie: percepciniai (suvokimo) – klausymas, skaitymas;
mneminiai (įsiminimo), kūrybos – kūrybos pažinimo ir kūrybos proceso organizavimo metodai.
Mokiniai sužinos: Kas yra akvarelė? Kaip atlikti darbą šlapia akvarelės technika? 
Mokiniai dirbs individualiai, kiekvienas kurs abstrakčias tapybos kompozicijas, išreikšdami nuotaikas.
Mokiniai bus atsakingi už tai kas vyksta klasėje, gerbs savo ir kitų darbą, palaikys darbo vietos 
tvarką. Aš kaip pedagogė atliksiu informacijos perteikėjo, patarėjo, vertintojo vaidmenis.
Noriu draugiško, nusiteikusio darbui klasės kolektyvo.
Stengsiuosi aiškiai išdėstyti temą ir sudominti dalyku, bei skirta užduotimi. 
Naudojami terminai, sąvokos.: akvarelė, šlapios akvarelės technika, abstrakti kompozicija
Mokinių patirtis. Įvairaus amžiaus mokiniai yra susipažinę su dailės dalyku pamokose ar
būreliuose.
Priemonės.
Mokytojui: Vaizdinė medžiaga (abstrakčios šlapios akvarelės tapybos kompozicijos),-
Literatūra : Brian Bagnal. Kaip piešti ir tapyti. Alma litera. (p.198, 206)
– (straipsniai iš interneto: http://www.fructusartis.lt/goods/cat,3003/AKVARELE/ )
Mokiniui: popierius, akvarelė, platesnis teptukas.
Užduotis: Sukurti abstrakčių tapybos kompozicijų: ,,Liūdna“, ,,Linksma“, ,,Ramu“, ,,Baisu“ ir
kitokių.
Vertinimo kriterijai.
Vertinamas mokinių kūrybiškumas atsakant i temą.
Pagiriama už meniškumą.
Bus naudojamas neformalaus vertinimo metodas. Pamokos gale aptariami asmeniniai ir draugų 
sukurti piešiniai.
Pasiruošimas pamokai.
Mokiniai gavo užduotį - pasiruošti pamokai, atsinešti lapų ir akvarelės, pasirūpinti teptukais.
Paruošti šlapios akvarelės pavyzdžių.
Organizacinė dalis. Priemones mokiniai pasiruošia per pertrauką arba pamokos pradžioje tam
skiriama 1min.Darbo vietos sutvarkymui skiriamos 2min pamokos pabaigoje.
                                                                                                   
Pamokos eiga:

Ne tai, ko ieškai?

Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!

Atsiliepimai apie mus